Menu

2018.04.22Voglis

Την Κυριακή 22 Απριλίου 2018 πραγματοποιήθηκε ο 1ος Αγώνας Πρωταθλήματος Υπερπήδησης Εμποδίων στο Ολυμπιακό Κέντρο Ιππασίας Μαρκόπουλου.

Στην κατηγορία Ενηλίκων (1,45 μ.) ο αθλητής και προπονητής του Ομίλου μας Γρηγόρης Βόγλης με την Quelly Briquedale κατέκτησαν το αργυρό μετάλλιο με δύο άπταιστες διαδρομές.

Στην κατηγορία Εφήβων (1,30 μ.) ο Σταύρος Θεοφανόπουλος με την Taquine du Vivier κατέλαβαν την 5η θέση.

Στην κατηγορία Αμαζόνων (1,25 μ.) η Χριστίνα Ρούτιμαν με τον ίππο Diane H κατέλαβαν την 5η θέση.

Στην κατηγορία Νεολέκτων Ιππων 7 ετών (1,25 μ.) ο Αυγερινός Λινάρδος με τον ίππο Boheme de Peley κατέκτησαν το χάλκινο μετάλλιο.

Στην κατηγορία Β 1,40 μ. ο Γιώργος Δημαράς με τον Sacripan GD κατέλαβαν την 4η θέση και ο Αυγερινός Λινάρδος με τον ίππο Fulanda την 6η.

Στην κατηγορία Β 1,30 μ. ο Jose Garcia με τον ίππο Uranie D Albizia κατέλαβαν την 6η θέση.

Στο αγώνισμα Ελεύθερης Συμμετοχής (1,15 μ.) η Χριστίνα Ρούτιμαν με τον ίππο Diane H κατέλαβαν την 3η θέση, η Στεφανία Παπαδημητρίου με τον ίππο Atash de la Hogue την 5η θέση και ο Jose Garcia με τον ίππο Uranie D Albizia την 6η.

Συγχαρητήρια σε όλους!

Στη φωτογραφία ο αθλητής και προπονητής Γρηγόρης Βόγλης που κατέκτησε το αργυρό μετάλλιο στους Ενήλικες.
Photo credits: photobit.net