Menu

ΙΟΚΟΥΒ Grand Prix, 2-3/11/2019

Σελήνη Ποππ

To Σαββατοκύριακο 2-3/11/2019 πραγματοποιήθηκε το Grand Prix ΙΟΚΟΥΒ 2019 στον Ιππικό Όμιλο Κουβαρά.

Οι αθλητές του ΕΙΟ κατέκτησαν τις εξής θέσεις:

Στο Αγώνισμα 0,80 μ. η Σεμέλη Ποππ με την Iren κατέλαβε τη 2η θέση.

Στο Αγώνισμα 1 μ. η Σεμέλη Ποππ με την Iren κατέλαβε τη 2η θέση.

Στο Αγώνισμα 1,15 μ. η Σελήνη Ποππ με τον Daknaan κατέλαβε τη 2η θέση.

Η νέα προπονήτρια του Ελληνικού Ιππικού Ομίλου Μόνικα Μαρτίνη με τον Let s Hope Van Het Bruggeveld κατέλαβε την 2η θέση στο Αγώνισμα 1,40 μ.

Στη φωτογραφία η Σελήνη Ποππ.
Photo credits: Photobit.net

ΙΟΒΟΠ Grand Prix, 19-20/10/2019

Semeli Popp

To Σαββατοκύριακο 19-20/10/2019 πραγματοποιήθηκε το ΙΟΒΟΠ Grand Prix στον Ιππικό Όμιλο Βορείων Προαστίων.

Οι αθλητές του ΕΙΟ κατέκτησαν τις εξής θέσεις:

Στο Αγώνισμα 1 μ. η Σοφία Στεφοπούλου με τον Kodak κατέλαβε τη 2η θέση και η Σεμέλη Ποππ με την Iren κατέλαβε την 4η θέση.

Στο Αγώνισμα 1,10 μ. η Σεμέλη Ποππ με την Arabella II κατέλαβε τη 2η θέση. Η Μαρία Κοκκινάκη με τον Armageddon delle Roane, που προπονείται στον Παράδεισο, κατέλαβε την 3η θέση.

Στο Αγώνισμα 0,85-0,95 μ. η Σοφία Στεφοπούλου με τον Kodak κατέλαβε τη 2η θέση και η Σεμέλη Ποππ με την Iren κατέλαβε την 3η θέση.

Στο Αγώνισμα 1,15 μ. η Σεμέλη Ποππ με την Arabella II κατέλαβε την 4η θέση. Η Μαρία Κοκκινάκη με τον Armageddon delle Roane κατέλαβε την 5η θέση.

Στη φωτογραφία η Σεμέλη Ποππ.
Photo credits: Photobit.net

8ος Αγώνας Ιππικής Δεξιοτεχνίας - AΚΙΒ - 12-13/10/2019

Το Σαββατοκύριακο 12-13 Οκτωβρίου 2019 πραγματοποιήθηκε στον Αθλητικό Κέντρο Ιππασίας Βαρυμπόμπης ο 8ος Αγώνας Ιππικής Δεξιοτεχνίας.

Οι ιππείς και οι αμαζόνες του Ελληνικού ιππικού Ομίλου συγκέντρωσαν τις παρακάτω διακρίσεις:

2019Dressage8Νεολέκτων Ίππων 7
1η η Ελένη Μυράτ με την Florence

Α4 Team CH Παίδων
1ος ο Αλέξανδρος Κατσίκης με τον Dangast

Γ4 Team Juniors
1η η Ραφαηλία Γεωργουλέα με τον Luxemburg

A3 Preliminary Children "A"
6η η Μαρία - Ελευθερία Αναστασιάδου με τον Konche F Lafonten

A3 Children Prel A Παίδων
1ος ο Αλέξανδρος Κατσίκης με τον Dangast
5η η Στυλιανή Αναστασιάδου με τον Konche F Lafonten
6η η Αφροδίτη Ζαλμά με τον Szikrazo Vulkan, που προπονείται με την ομάδα του Ομίλου μας στον Παράδεισο.

B9 Preliminary Juniors
1η η Ελένη Μυράτ με την Florence

A5 CH Individual Παίδων
1ος ο Αλέξανδρος Κατσίκης με τον Dangast

Γ5 Individual Juniors
1η η Ραφαηλία Γεωργουλέα με τον Luxemburg με ποσοστό 68.578%!

Η Ραφαηλία Γεωργουλέα και ο Αλέξανδρος Κατσίκης κέρδισαν και τις κουβέρτες που είχε αθλοθετήσει η εταιρεία MOMPSO για τους νικητές των κατηγοριών εφήβων και παίδων αντιστοίχως!

Στη φωτογραφία η Ελένη Μυράτ, η Ραφαηλία Γεωργουλέα και ο Αλέξανδρος Κατσίκης.

Συνδρομή σε αυτήν την τροφοδοσία RSS

ΣΥΝΤΟΜΕΥΣΕΙΣ

ΙΠΠΑΣΙΑ

ΑΓΩΝΕΣ

ΧΩΡΟΙ

ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ