Menu

Ravini Nina-Isabella

Άθλημα

Ιππική Δεξιοτεχνία

Ημερομηνία Γεννήσεως

 

Τόπος Γεννήσεως

 

Σπουδές

Μαθήτρια

Πρώτη Επαφή με την Ιππασία

 

Άλογα που ιππεύει

Djona's Figaro

 

Σημαντικότερες Διακρίσεις

  • Χρυσο μετάλλιο στο Βαλκανικό Πρωτάθλημα 2017
  • Πρωταθλήτρια Νεαρών Ιππέων Ιππικής Δεξιοτεχνίας 2017
  • Χρυσο μετάλλιο στο Βαλκανικό Πρωτάθλημα 2016
  • Πρωταθλήτρια Νεαρών Ιππέων Ιππικής Δεξιοτεχνίας 2016
  • 2η Πολυνίκης Ιππικής Δεξιοτεχνίας 2015 στην Κατηγορία Γ4 Juniors Team
  • Πρωταθλήτρια Εφήβων Ιππικής Δεξιοτεχνίας 2015
  • Αργυρή Βαλκανιονίκης Εφήβων Ιππικής Δεξιοτεχνίας 2014
  • Χρυσή Βαλκανιονίκης με την Ομάδα των Εφήβων Ιππικής Δεξιοτεχνίας 2014
  • Πρωταθλήτρια Εφήβων Ιππικής Δεξιοτεχνίας 2014

 

Ανέστη Λήδα

Άθλημα

Ιππική Δεξιοτεχνία

Ημερομηνία Γεννήσεως

8 Σεπτεμβρίου 2000

Τόπος Γεννήσεως

Αθήνα

Σπουδές

Μαθήτρια

Πρώτη Επαφή με την Ιππασία

2008

Άλογα που ιππεύει

Nonchaloir

 

Σημαντικότερες Διακρίσεις

  • Χρυσή Βαλκανιονίκης με την Ομάδα των Παίδων 2014
  • Χάλκινη Πρωταθλήτρια Παίδων Ιππικής Δεξιοτεχνίας 2014
  • 6η Πολυνίκης Ιππικής Δεξιοτεχνίας 2013 (A3)
  • Χάλκινη Βαλκανιονίκης Παίδων Ιππικής Δεξιοτεχνίας 2013
  • Χάλκινη Πρωταθλήτρια Παίδων Ιππικής Δεξιοτεχνίας 2013
  • 6η Πανελληνιονίκης Παίδων Iππικής Δεξιοτεχνίας 2012
  • 3η Πολυνίκης Ιππικής Δεξιοτεχνίας 2012 (A3)
  • 4η Πολυνίκης Παίδων Ιππικής Δεξιοτεχνίας 2012 (A5)
  • Χρυσή Βαλκανιονίκης Παίδων Iππικής Δεξιοτεχνίας στο ομαδικό 2012
  • 4η Πρωταθλήτρια Παίδων Iππικής Δεξιοτεχνίας 2012

 

Αντικατζίδη Heidi

Άθλημα

Ιππικό Τρίαθλο

Ημερομηνία Γεννήσεως

1977

Τόπος Γεννήσεως

Αθήνα

Σπουδές

Μεταφράστρια, Αναβάτης Ιπποδρόμου

Πρώτη Επαφή με την Ιππασία

Το 1981, όταν μετακόμισε στη Γαλλία με την οικογένειά της

Τόπος Διαμονής &Αγωνιστικής Δραστηριότητας

Αγγλία και Γαλλία

Άλογα που ιππεύει

- Michaelmas - Fairfax - Sam's Choice

 

Σημαντικότερες Διακρίσεις

  • Συμμετοχή στους Ολυμπιακούς Αγώνες 2004
  • Πρόκριση και με τα δύο άλογά της για το 2004 από το Badminton 2002 & 2003
  • Συμμετοχή στους Παγκόσμιους Ιππικούς Αγώνες 2002
  • 6η στον Διεθνή Αγώνα του Badminton Αγγλία 2002
  • 4η στο Πανευρωπαϊκό Πρωτάθλημα στη Γαλλία 2001
  • 6η θέση στο Ατομικό Αγώνισμα του Ιππικού Τριάθλου των Ολυμπιακών Αγώνων του Σύδνεϋ 2000
  • 7η στο Πανευρωπαϊκό Πρωτάθλημα στη Γερμανία 1999
  • 10η στον Διεθνή Αγώνα του Badminton Αγγλία 1999, απ' όπου πήρε και την πρόκριση για το Σύδνεϋ
  • Συμμετοχή στους Παγκόσμιους Ιππικούς Αγώνες Ρώμη 1998
  • 1η Πρωταθλήτρια Υπερπήδησης Εμποδίων και Ιππικού Τριάθλου 1990
Συνδρομή σε αυτήν την τροφοδοσία RSS

ΣΥΝΤΟΜΕΥΣΕΙΣ

ΙΠΠΑΣΙΑ

ΑΓΩΝΕΣ

ΧΩΡΟΙ

ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ